Valorant’ın Rekabetçi Modunda Güzel Anlar#1

Selamlar arkadaşlar bugün enerjik hissediyorum! İzin günüm ve erken uyanmadım! Basit bir şey diyenler hayatında çalışmamıştır çünkü çalışan herkes izin günlerine aşık olur 😀 Veya ben bir üşengeç olarak öyle düşünüyorum bu konu tartışmaya açık. Yine birkaç gün yazı yazamadığım bir süreçten geçtik. Hoş kim bunun farkında derseniz yine kimse farkında değil tabii ama olsun ben sanki büyük bir kitleye hitap edermiş gibi yazmaya devam edeceğim. Büyüğü hedeflemeyen büyüyemez diye düşünüyorum.

Boş geçen günlerde genelde işlerim yarım kalmasın diye boş vakit olarak devam ettiriyorum. Yani yorucu bir tempoya girdiğim süre içinde udemy, blog, adobe gibi birçok şeyi aksatıyorum. Ya oyun oynuyorum ya dizi izliyorum ya da youtube‘da zaman öldürüyorum. Yine böyle zaman öldürürken Valorant oynuyordum bir anda OBS ile kayıt alıp bir şeyler yaparsam diye kenara atmak geldi içimden. Birkaç ay önce de kayıt alıyordum ama biz bize izliyorduk ve siliyordum. Bu sefer kaydı kesip biçip bir şeyler yapmayı denedim. 

Yazı sırf kısa olmasın diye videodan sonra valorant profil istatistiklerimi yazıp yorumlamayı düşünüyorum. Daha sonraki yazılarda da arkadaşlarımın profillerini paylaşıp değerlendirme yaparız diye düşündüm. Tabii bundan şiddetle korkan bir arkadaşım var biraz ağlar koyma bages yazma bages diye ama yapacak bir şey yok içerik içeriktir değil mi? 😀

NOT: İzleyeceğiniz video hayatında ilk kez video editleyen birine yani bana ait. O yüzden amatörlüğüne laf etmeyelim çünkü farkındayım 😀 Hayatımda ilk kez bu sabah premiere pro indirdim ve yine ilk kez kurcaladım. Youtube’da şu nasıl yapılır şu nasıl eklenir kesilir diye arata arata düzenledim. Umarım azcık idare eder 😀 Ben emek verdiğim için beni tatmin ediyor tabii ama sizin yorumlarınızı da (umarım) bekliyorum 🙂

Valorant İstatistiklerim

4172
Kill
3403
Death
959
Assist
147
Win
64
Lost

peki hangi ajanları tercih ediyorum?

Jett (58,33% win)

K:1906/D:1590/A:444 (1.47%)

62 saat 17 dakika oynayışımla en çok tercih ettiğim karakter Jett. Zaten uzun bir süre jett main oynadıktan sonra diğer karakterleri denemeye başladım. Kaçma, şaşırtma ve aim bozma şeklinde bir oynayış tarzı benimsediğimde tek tercihim oluyor.

Reyna (52% Win)

K:999/D:620/A:199 (1.93%)

32 saat 24 dakika ile yarısı kadar olsa da Jett’ten sonra en çok tercih ettiğim hero Reyna. Reyna biraz daha agresif bir oynayış tarzım olduğunda tercih ettiğim bir hero. Çünkü savaşın ortasına dalıp çıkmak gibi bir yeteneği var. Harika bir hero.

Sage (54.5% Win)

K:520/D:400/A:107 (1.56%)

15 Saat 42 dakika ile bariz ilk tercihim olmasa da oynamayı sevdiğim bir karakter. Takımda entry için yer kalmadıysa ardından ilk tercih Sage ile agresif oynuyorum genelde. Gerçekten bir tempo tutturunca durdurması zor karakter. Çeşitli stratejileri var.

21 yaşında oldschool blogger :) aslında hakkımda söylenebilecek çok daha fazla şey olduğunu ben de biliyorum. zaten "ben kimim?" sayfası da bunun için yapılmadı mı? eksik olduğunu düşünüyorsan sen de yorum yaparak eklemeler yapabilirsin. filtrelemeyeceğime güvenebilirsin :)

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir